Audi A6 1.9 tdi

1.200 €
Општи информации
Наслов
Audi A6 1.9 tdi
Број на оглас
198960
Општина
Скопје
-
Кисела Вода
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
20.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava Audi A6 1.9 tdi 1996 god = 1200 eur
Технички податоци
Марка
Audi
Модел
A6
Произведено
1996
Километража
300.000 km
Гориво
Дизел
Силина
66 KW
Зафатнина
1.900 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Темносина (Тегет)
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 161

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind