Audi A6 2.0 TDI

6.000 €
Општи информации
Наслов
Audi A6 2.0 TDI
Број на оглас
121463
Општина
Тетово
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
26.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava Audi A6 2.0 TDI 140ps 2005/4 god. 194 KM pominati
Kolata e maximalno socuvan, redovno servisiran, reg do 11.2.2020.
Od Oprema Poseduva:Navi, Senzori (napred nazad), Komandi na volan, Esp,Abs, Xenon Big Xenon, Halogenki, El Sediste, El Retrovizori, 4x El Stakla, Clima Foli so A-Test. I mnogu dr...
Kolata moze da se vidi i proba vo sekoe vreme po vasa zelba...
Moze Zamena so realni ponudi
Технички податоци
Марка
Audi
Модел
A6
Произведено
2005
Километража
190.000 km
Гориво
Дизел
Силина
140 KS
Зафатнина
2.000 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црна
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
Опрема
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 168

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind