Audi A6 3.0 TDI Quattro -04

5.800 €
Општи информации
Наслов
Audi A6 3.0 TDI Quattro -04
Број на оглас
116320
Општина
Кавадарци
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
13.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava Audi A6 3.0 TDI Quattro proizvedeno 2004 so izminati 269700km.Kolata e registrirana so zelen karton do Dekemvri 2019.Ima 4 novi M+S gumi.Ima napraveno golem i mal servis.Od oprema poseduva: Kozen enterier,navigacija,Klimatronik,naslonuvaci preden zaden,greaci vo retrovizori i drugo.Za povekje info 075-542/234 ili 076-282/666.Cenata za kes ne e fiksna
Технички податоци
Марка
Audi
Модел
A6
Произведено
2004
Километража
269.700 km
Гориво
Дизел
Силина
171 KW
Зафатнина
3.000 cm3
Менувач
Автоматски
Погон на тркала
На сите тркала (AWD)
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 226

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind