Audi A6 3.0 tdi quattro 180kw 2012g

22.500 €
Општи информации
Наслов
Audi A6 3.0 tdi quattro 180kw 2012g
Број на оглас
166883
Општина
Скопје
Регистрација
Странска
Телефон за контакт
Објавено
06.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Audi a6 3.0 tdi quattro 180kw 2012g MATRIX
Cena: 22500 evra
Tel 070 632 600
Технички податоци
Марка
Audi
Модел
A6
Произведено
2012
Гориво
Дизел
Силина
180 KW
Зафатнина
3.000 cm3
Менувач
Автоматски
Погон на тркала
На сите тркала (AWD)
Боја
Црна
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 289

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind