Audi A6

7.300 €
Општи информации
Наслов
Audi A6
Број на оглас
205759
Општина
Кавадарци
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
13.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
se prodava audi a6 2.7 2007 god. registrirana do 01.08.2018 so zelen karton 132kw,179ps redovno menjato ulje na 10000km so 4 novi gumi Kormoran 225/55/R16 smeneto filter za ulje,nafta,polen plocki na 11.12.2017 smeneti kolata e vo odlicna sostojba moze da se vidi vo sekoj moment za poveke informacii na 070 806 777 Trajce
Технички податоци
Марка
Audi
Модел
A6
Произведено
2007
Километража
200.000 km
Гориво
Дизел
Силина
179 KS
Зафатнина
2.700 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црна
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 195

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind