AUDI A6 AVANT 2.0TDI

12.000 €
Општи информации
Наслов
AUDI A6 AVANT 2.0TDI
Број на оглас
167236
Општина
Струга
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
18.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Kolata e vo odlicna sostojba ima 200.000 km so servisna kniska set rebrasti smenat na 135000 nov akumulator komplet zimski gumi so bandazi i novi letni gumi so aluminiumski bandazi. Navigacija i mnogu druga oprema. Registrirana do 13.12.2019 so zelen karton. Moze zamena za malo gradsko kolice i vasa doplata.
Технички податоци
Марка
Audi
Модел
A6
Произведено
2010
Километража
200.000 km
Гориво
Дизел
Силина
136 KS
Зафатнина
2.000 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црна
Број на врати
4/5
Каросерија
Караван
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 97

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind