Audi A8

2.800 €
Општи информации
Наслов
Audi A8
Број на оглас
182055
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
17.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava audi a8 2.5 full oprema
Технички податоци
Марка
Audi
Модел
A8
Произведено
1998
Километража
30.000 km
Гориво
Дизел
Менувач
Автоматски
Погон на тркала
На сите тркала (AWD)
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 161

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind