Audi Q7 3.0

11.500 €
Општи информации
Наслов
Audi Q7 3.0
Број на оглас
179021
Општина
Радовиш
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
07.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
AUDI Q7 3.0TDI 235KS V6 QUATTRO S-Line ZACUVANA MAKSIMALNO KOLATA E KAKO NOVA SO FULL OPREMA REGISTRIRANA + ZELEN KARTON !!!
MOZE ZAMENA SO MOJA ILI VASA DOPLATA

- BI-XENON

- ZADNA KAMERA

- KOZA

- KOZEN VOLAN

- LED PAKET

NAVIGACIJA

- PARKING SENZORI I NAPRED I NAZAD

- KLIMATRONIK DVOZONSKI

- TEMPOMAT

- SENZORI ZA SVETLA

- SENZORI ZA DOZD

- ABS ESP ASC SISTEMI ZA STABILNOST

- GREACI NA SEDISTA

- GREACI NA RETREVIZORI

- KOMANDI NA VOLAN

- ELEKTRONSKO PODESUVANJE NA VOLAN

MULTIFUNKCIONALEN BORD KOMPJUTER

- 4 EL NA STAKLA

- 4 NOVI GUMI

- 4 NOVI BANDAZI

- EL NA RETROVIZORI

-KOLATA E VO PERFEKTNA SOSTOJBA so REALNI KILOMETRI
MOZE DA SE PROBA I VIDE VO SEKOE VREME
TEL:078244464
Технички податоци
Марка
Audi
Произведено
2006
Километража
270 km
Гориво
Дизел
Силина
235 KS
Погон на тркала
На сите тркала (AWD)
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Каросерија
Хечбек
Опрема
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 214

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind