BMW 116 benzin

5.000 €
Општи информации
Наслов
BMW 116 benzin
Број на оглас
106912
Општина
Скопје
-
Гази Баба
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
14.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Bmw to e vo odlicna sostojba dobar motor i menuvac odlicno podvozje prednica i zadnica ocuvan interirer karoserski odlicno za poveke info na tel 076 690 009 goce...
Технички податоци
Марка
BMW
Модел
1 Series
Произведено
2006
Километража
208.000 km
Гориво
Бензин
Силина
85 KW
Зафатнина
1.600 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
На 4 тркала (4WD)
Боја
Црвена
Број на врати
4/5
Каросерија
Хечбек
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 229

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind