BMW 118 D 122 KS, 07 GOD, M-PAKET

5.800 €
Општи информации
Наслов
BMW 118 D 122 KS, 07 GOD, M-PAKET
Број на оглас
105624
Општина
Охрид
Телефон за контакт
Објавено
03.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
BMW 118 D 122 KS, 07 GOD, M-PAKET, BI XENON, RECARO SEDISTA, KLIMATRONIK, 6 BRZINI, ALU BANDAZI SO NOVI GUMI, 191000 KM, SERVISNA KNISKA, 2 KLUCEVI, 100% GARANCIJA ZA KM...CENA 5800...
POVEKE INFO NA: www.mt-auto.com 076 877 333
Технички податоци
Марка
BMW
Модел
1 Series
Произведено
2007
Километража
191.000 km
Гориво
Дизел
Силина
122 KS
Менувач
Рачен
Боја
Сребрена
Број на врати
4/5
Каросерија
Хечбек
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 217

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind