BMW 118d EXTRA !!!

6.300 €
Општи информации
Наслов
BMW 118d EXTRA !!!
Број на оглас
821700
Општина
Скопје
-
Аеродром
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
19.04.2019
Дополнителни информации
Опис:
SE PRODAVA
BMW 118D
2000ccm/90KW-122KS
12.03.2007(prva regestracija)
-(God.na proizvodstvo 2006)
-164000km !!
- Doneseno od Germanija
-Manuelen 6 stepen menuvac
-FULL OPREMA
-NAVIGACIJA
-KOZA
-GREACI NA SEDISTA
-SONCEV KROV
-START/ STOP
-KLIMATRONIK
-WEBASTO
-BORD KOMPJUTER
-ALU BANDASI
-NOVI GUMI
-KOMANDI NA VOLAN
-ORIGINALNO BMW RADIO DVD PLAYER
-PARKING SENZORI
-ELEKTRIKA NA SITE STAKLA I RETROVIZORI
-NAPRAVEN KOMPLETEN SERVIS !!!

Kolata e vo extra sostojba full servisirana i regestrirana do 01.2020
Технички податоци
Марка
BMW
Модел
1 Series
Произведено
2006
Километража
164.000 km
Гориво
Дизел
Силина
90 KW
Зафатнина
2.000 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Заден (RWD)
Боја
Темносина (Тегет)
Број на врати
4/5
Каросерија
Хечбек
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 209

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind