BMW 316i Nema reg nema plin moze zamena

1.200 €
Општи информации
Наслов
BMW 316i Nema reg nema plin moze zamena
Број на оглас
975437
Општина
Гостивар
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
01.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava 316i. Nema reg nema plin moze zamena
075847858
Технички податоци
Марка
BMW
Модел
3 Series
Произведено
1999
Гориво
Бензин
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Заден (RWD)
Боја
Виолетова
Број на врати
2/3
Каросерија
Купе
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 159

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind