BMW 318d

3.400 €
Општи информации
Наслов
BMW 318d
Број на оглас
159552
Општина
Битола
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
26.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
se prodava
Bmw e 46 318d
2002godina
registrirano do 11 mesec 2019
Технички податоци
Марка
BMW
Модел
3 Series
Произведено
2002
Гориво
Дизел
Силина
116 KS
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Заден (RWD)
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Каросерија
Караван
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 54

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind