BMW 320d 110kw M-pacet

3.950 €
Општи информации
Наслов
BMW 320d 110kw M-pacet
Број на оглас
156637
Општина
Прилеп
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
15.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
kolata e vo top sostojba full oprema
novi zimski gumi
klimatronik
maglenki
al bandasi
078440963
Технички податоци
Марка
BMW
Модел
3 Series
Произведено
2005
Километража
200.000 km
Гориво
Дизел
Силина
110 KW
Зафатнина
2.000 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Заден (RWD)
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Каросерија
Хечбек
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 109

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind