BMW 320d 150ks

3.300 €
Општи информации
Наслов
BMW 320d 150ks
Број на оглас
715291
Општина
Виница
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
09.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava bme320d 150ks vo odlicna sostojba registirano vredi da se vidi poveke inf na 071634 899 zlate
Технички податоци
Марка
BMW
Модел
3 Series
Произведено
2002
Гориво
Дизел
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Заден (RWD)
Боја
Црна
Каросерија
Караван
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 55

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind