BMW 320d 2.0 2005 god.

6.700 €
Општи информации
Наслов
BMW 320d 2.0 2005 god.
Број на оглас
375419
Општина
Скопје
-
Чаир
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
11.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
BMW 320d 2.0 2005 god .
188620 km .

Технички податоци
Марка
BMW
Модел
3 Series
Произведено
2005
Километража
188.620 km
Гориво
Дизел
Зафатнина
2.000 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Заден (RWD)
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 221

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind