Bmw 320d 2001 god

3.000 €
Општи информации
Наслов
Bmw 320d 2001 god
Број на оглас
178019
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
03.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Reg so zelen karton full oprema vo top sostojba. Cena 3000e mozna zamena. 070219915
Технички податоци
Марка
BMW
Модел
3 Series
Произведено
2001
Гориво
Дизел
Менувач
Автоматски
Погон на тркала
Заден (RWD)
Број на врати
4/5
Каросерија
Караван
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 103

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind