BMW 320d domakinska kola

7.300 €
Општи информации
Наслов
BMW 320d domakinska kola
Број на оглас
178437
Општина
Скопје
-
Аеродром
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
25.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Prodavam BMW 320d, 163ks, 2007 godina!
Kolata e so realno 180.000 km, mozna e proveka kaj sakate!
Napraven kompleten servia: nov set lamela i zamaec=700€, nov akomulator so dve godini garancija, polneta klima, 4 novi gumi, kolata e tip-top, mnogu ekonomicen motor.
Se naogja vo Skopje, moze da se vidi vo sekoe vreme
Технички податоци
Марка
BMW
Модел
3 Series
Произведено
2007
Километража
180.000 km
Гориво
Дизел
Силина
163 KS
Зафатнина
2.000 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Заден (RWD)
Боја
Црна
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 327

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind