Bmw 320d e46 98god.

2.200 €
Општи информации
Наслов
Bmw 320d e46 98god.
Број на оглас
182162
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
06.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Bmw 320d e46
98god.
Klimatronik
Nema registracija 26.01
078 35 00 35
Технички податоци
Марка
BMW
Модел
3 Series
Произведено
1998
Гориво
Дизел
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Заден (RWD)
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 160

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind