BMW 320d E90 NAVI FULL OPREMA

8.000 €
Општи информации
Наслов
BMW 320d E90 NAVI FULL OPREMA
Број на оглас
115219
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
06.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Bmw 320 d 163 hp 2006 god biznis paket navigacija komandi volan m volan staklen soncev krov elektricen elektronika na stakla i retrovizori zatvaranje avtomacko dvd aux blutut cd sharzer 6 cdinja tempomat abs dsc angeles eyes ksenon dinamic led paket svetla na kvaki na vrati dole na patos led stopovi parking senzori napred nazad so vizuelen prikaz prskalki na farovi ates na folii 18 ki m felni so glanc novi zimni i letni gumi 225 40 18 2 kluca orginal servina kniska kolata e uvezena od Svajcaria registrirana do 07 07 2019 so zenen karton kolata e vo odlicna sostojba bez denar vlog CENA 8000 E BROJ 071 388 756 BEZ ZAMENI
Технички податоци
Марка
BMW
Модел
3 Series
Произведено
2006
Гориво
Дизел
Силина
163 KS
Зафатнина
2.000 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Заден (RWD)
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 343

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind