BMW 325

1.200 €
Општи информации
Наслов
BMW 325
Број на оглас
139366
Општина
Велес
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
27.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Продавам BMW 325, 2.5 дизел. Колата е регистрирана до 06/2019г. одличен мотор, нови гуми. Поседува серво волан, абс, електрика на предни прозори, сончев покрив, радио со сд. Колата е како ракета. Вреди да се види и проба.
Технички податоци
Марка
BMW
Произведено
1995
Километража
230.000 km
Гориво
Дизел
Зафатнина
3 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Заден (RWD)
Боја
Сина
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 107

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind