BMW 330 Xd 2007 godina

7.100 €
Општи информации
Наслов
BMW 330 Xd 2007 godina
Број на оглас
995906
Општина
Куманово
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
10.02.2020
Дополнителни информации
Опис:
Bmw 330 xd doneseno od svajcaria
Технички податоци
Марка
BMW
Модел
3 Series
Произведено
2007
Километража
180.000 km
Гориво
Дизел
Силина
231 KS
Зафатнина
2.993 cm3
Менувач
Автоматски
Погон на тркала
На сите тркала (AWD)
Боја
Сина
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 22

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind