Bmw 330d

2.000 €
Општи информации
Наслов
Bmw 330d
Број на оглас
468024
Општина
Струмица
Регистрација
Странска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
16.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava BMW 330D so oprema:

Aluminiumski Felni 17.
Senzor na brisaci za dozd.
Senzor na sreden retrovizor, zastita od dolgi svetla.
Elektrika na site 4 stakla.
Elektrika na retrovizori.
Fabricki alarm.
Tempomat.
Bord kompjuter.
Greaci na retrovizori.
Sporski amortizeri i spirali.
Komandi na volan.
Klimatronik.
Nov akumulator.
Centralno so dalecinsko.
2 kluca
12 airbag.

Kolata e redovno servisirana NEMA NIKAKVA MANA PALI VOZI vredi da se vidi proverka moze na bilo koj majstor
Extra cena za seriozni kupuvaci
Технички податоци
Марка
BMW
Модел
3 Series
Произведено
2000
Километража
220.000 km
Гориво
Дизел
Силина
135 KW
Зафатнина
2.999 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Заден (RWD)
Боја
Сина
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 161

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind