BMW 520d Mpacket 2010/2011

16.500 €
Општи информации
Наслов
BMW 520d Mpacket 2010/2011
Број на оглас
606258
Општина
Гостивар
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
07.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Kilometrza : 210.000
BEZZ ZAMENI
Odgovaram samo telefon 070 215 250
070 215 250
Технички податоци
Марка
BMW
Модел
5 Series
Произведено
2010
Километража
210.000 km
Гориво
Дизел
Менувач
Автоматски
Погон на тркала
Заден (RWD)
Боја
Сива
Број на врати
2/3
Каросерија
Седан
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 291

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind