BMW 520i LPG

2.400 €
Општи информации
Наслов
BMW 520i LPG
Број на оглас
662846
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
14.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Registrirana do 11.09.2019
Atestiran Lovato plinski ured
Parking senzori
tempomat
ASC
greaci na retrovizori
greaci na sedista
dvozonski klimatronik
komandi na volan
cd
2 kluca
4 novi gumi
Klima Folii
Kolata e vo odlicna sostojba se funkcionira kako sto treba ima mali sitnici
moze zamena prednost e46 i e36.
za poveke info na 077622319
Технички податоци
Марка
BMW
Модел
5 Series
Произведено
1999
Километража
200.000 km
Гориво
Бензин/Плин
Силина
150 KS
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Заден (RWD)
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 5
  • Вкупно гласови: 1
 • Вкупно прегледи: 108

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind