BMW 520i LPG

1.800 €
Општи информации
Наслов
BMW 520i LPG
Број на оглас
684443
Општина
Гостивар
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
24.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
BMW serija 5, motor 2.0i, 150 KS vo odlicna sostojba, servisirana komplet, motor odlicen, karoserija odlicna, nema vlozuvanje.
Registrirana do 02.2019 godina


Kontakt: Ivica 070-229-949
Технички податоци
Марка
BMW
Модел
5 Series
Произведено
2000
Километража
300.000 km
Гориво
Бензин/Плин
Силина
150 KS
Зафатнина
2.000 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Заден (RWD)
Боја
Бела
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 118

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind