Bmw 530 2004 god

5.000 €
Општи информации
Наслов
Bmw 530 2004 god
Број на оглас
181330
Општина
Скопје
Регистрација
Странска
Телефон за контакт
Објавено
02.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava Bmw 530 dizel
2004 god 190 000 pominati
full oprema
So stranski tablici

078283756
Технички податоци
Марка
BMW
Модел
5 Series
Произведено
2004
Километража
190.000 km
Гориво
Дизел
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Заден (RWD)
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 193

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind