BMW 530 D 218 KS, 05 GOD, KOZA, NAVI, AUTOMATIK

7.999 €
Општи информации
Наслов
BMW 530 D 218 KS, 05 GOD, KOZA, NAVI, AUTOMATIK
Број на оглас
495409
Општина
Охрид
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
02.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
BMW 530 D 218 KS, 05 GOD, KOZA AUTOMATIK, GOLEMA NAVIGACIJA, PARK SENZORI, BI XENON, KOMANDI NA VOLAN, TEMPOMAT, KLIMATRONIK, 182000 KM, 3 KLUCEVI, SERVISNA KNISKA UNIKAT NOVAAA..BEZ ZAMENI..CENA 7999..
POVEKE INFO NA: www.mt-auto.com 076 877 333
Технички податоци
Марка
BMW
Модел
5 Series
Произведено
2005
Километража
182.000 km
Гориво
Дизел
Силина
218 KS
Зафатнина
3.000 cm3
Менувач
Автоматски
Погон на тркала
Заден (RWD)
Боја
Црна
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 177

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind