BMW 530d

7.100 €
Општи информации
Наслов
BMW 530d
Број на оглас
103957
Општина
Студеничани
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
25.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Замена само со Голф VII
Технички податоци
Марка
BMW
Модел
5 Series
Произведено
2004
Километража
230.000 km
Гориво
Дизел
Менувач
Рачен
Боја
Сива
Број на врати
4/5
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 159

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind