Bmw e39

3.000 €
Општи информации
Наслов
Bmw e39
Број на оглас
202252
Општина
Штип
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
14.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Registrirana do 10.2019
Poveke inf na tel
Технички податоци
Марка
BMW
Модел
5 Series
Произведено
1999
Гориво
Дизел
Зафатнина
3.000 cm3
Менувач
Автоматски
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 108

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind