BMW E39 530d 184ks regrstrirano

2.900 €
Општи информации
Наслов
BMW E39 530d 184ks regrstrirano
Број на оглас
126778
Општина
Тетово
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
08.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
povece info na 078 325 035
Технички податоци
Марка
BMW
Модел
5 Series
Произведено
2000
Гориво
Дизел
Силина
184 KS
Зафатнина
3.000 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Заден (RWD)
Боја
Бела
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 109

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind