Bmw e90 330 xDrive

9.000 €
Општи информации
Наслов
Bmw e90 330 xDrive
Број на оглас
822785
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
07.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
BMW e90 330xd 2007
Full Extra 260hp
Reg+zel full oprema novi gumi zimski mnogu socuvan
078-260-177. BEZ ZAMENA !!!!
Технички податоци
Марка
BMW
Модел
3 Series
Произведено
2007
Силина
260 KS
Менувач
Автоматски
Погон на тркала
Заден (RWD)
Боја
Црна
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 172

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind