BMW X1 2011

13.699 €
Општи информации
Наслов
BMW X1 2011
Број на оглас
137048
Општина
Скопје
-
Гази Баба
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
26.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava BMW x1 1.8d 143ks
Vo odlicna sostojba
Registrirano cela godina
So kompletna servisna istorija
I moznost da se proveri. Vo ovlasten servis
3 kluca originalni za povekje info
076950490
Технички податоци
Марка
BMW
Модел
X1
Произведено
2011
Километража
155.000 km
Гориво
Дизел
Силина
143 KW
Зафатнина
2.000 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Заден (RWD)
Боја
Црна
Број на врати
4/5
Каросерија
SUV
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 247

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind