Bmw X3 3.0 DS

7.400 €
Општи информации
Наслов
Bmw X3 3.0 DS
Број на оглас
352866
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
24.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava bmw x3 3.0 150kw M packet full oprema
Alumunski bandazi so glanz novi 4gumi
Servisiran motor i menjac
Greaci na sedista
Memorija na sedista
Xenon
Avtomatski menuvac DS
A testirani folii
Reg do 7mesec so zelen karton
Kilometraza 100% realna
Proverka po vasa zelba
Vo odlicna sostojba
NEUVEZENA
Технички податоци
Марка
BMW
Модел
X3
Произведено
2004
Километража
190.000 km
Гориво
Дизел
Силина
204 KS
Зафатнина
3.000 cm3
Менувач
Автоматски
Погон на тркала
На 4 тркала (4WD)
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Каросерија
SUV
Опрема
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 126

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind