BMW X3 3.0TDI 218KS 2005g

4.300 €
Општи информации
Наслов
BMW X3 3.0TDI 218KS 2005g
Број на оглас
164025
Општина
Скопје
-
Центар
Регистрација
Странска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
16.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Возилото е во одлична состојба,редовно сервисирано,нови гуми,2сопственик управувано од Жена.
Технички податоци
Марка
BMW
Модел
X3
Произведено
2005
Километража
180.000 km
Гориво
Дизел
Силина
218 KS
Зафатнина
3.000 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
На 4 тркала (4WD)
Боја
Сребрена
Број на врати
4/5
Каросерија
SUV
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 1
  • Вкупно гласови: 1
 • Вкупно прегледи: 179

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind