BMW X3

9.000 €
Општи информации
Наслов
BMW X3
Број на оглас
564411
Општина
Битола
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
14.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Mozna zamena za pomala so vasa doplata .....
Kolata e so full oprema...
Технички податоци
Марка
BMW
Модел
X3
Произведено
2004
Гориво
Дизел
Силина
218 KS
Зафатнина
3.000 cm3
Менувач
Автоматски
Боја
Црна
Број на врати
4/5
Каросерија
SUV
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 113

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind