Bmw X5 3.0 dizel moze zamena

6.333 €
Општи информации
Наслов
Bmw X5 3.0 dizel moze zamena
Број на оглас
567835
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
07.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Odlicno socuvana
Reg so zelen karton
Novi gumi M/S
Servis komplet
Nikakov problem ni nadvoresno ni vnatresno
2002god u sobrakajna

Ekstra cena za kes
Info samo na mobilen 078 835 636
Zamena moze samo za ponovo Golf 6,leon,bmw 3 itn
Технички податоци
Марка
BMW
Модел
X5
Произведено
2004
Гориво
Дизел
Зафатнина
3.000 cm3
Менувач
Автоматски
Погон на тркала
На 4 тркала (4WD)
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Каросерија
SUV
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 194

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind