Chevrolet Aveo

2.400 €
Општи информации
Наслов
Chevrolet Aveo
Број на оглас
130725
Општина
Скопје
-
Чаир
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
17.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Chevrolet Aveo 1.4benzin 2010god. Reg so zelen karton do 07.2019
Технички податоци
Марка
Chevrolet
Модел
Aveo
Произведено
2010
Километража
229.000 km
Гориво
Бензин
Силина
101 KS
Зафатнина
1.400 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црвена
Број на врати
4/5
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 208

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind