Chevrolet Spark 2013 47.000km kako novo!

4.500 €
Општи информации
Наслов
Chevrolet Spark 2013 47.000km kako novo!
Број на оглас
578856
Општина
Прилеп
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
11.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava chevrolet spark 2013 godina 1.2 62kw kako novo so 47.000km..Vozeno od postari lica..Odlicno kolice..Registrirano do 6/2019..
Oprema:
-Klima
-Cd radio
-Bord kompjuter
-Servo volan i dr
Povejke informacii na:
071-215-195-VLATKO
071-215-195-VLATKO
071-215-195-VLATKO
Cena:4500e ima mala korekcija na lice mesto.
Технички податоци
Марка
Chevrolet
Модел
Spark
Произведено
2013
Километража
47.000 km
Гориво
Бензин
Силина
62 KW
Зафатнина
1.200 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црвена
Број на врати
4/5
Каросерија
Мало градско возило
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 205

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind