Chevrolet Spark Plin dizna sistem

1.500 €
Општи информации
Наслов
Chevrolet Spark Plin dizna sistem
Број на оглас
147447
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
18.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava Chevrolet Spark 2007 godina .
Napraven kopmpeten servis pred 1 godina so faktura od 500evra.
Plin dizna sistem odnosno direktno od motorot.
Mala potroshuvacka i prakticna.
So klima, abs, servo. Ne e ko drugite koli raskantana nego garazirana i cuvana.
Kolata poseduva 2 para gumi. Letni i zimski.


Posledna cena radi sto ima registracija uste nekolku dena.
075222274
Технички податоци
Марка
Chevrolet
Модел
Spark
Произведено
2007
Километража
110.000 km
Гориво
Бензин/Плин
Силина
80 KW
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Жолта
Број на врати
4/5
Каросерија
Хечбек
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 174

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind