Chevrolet Spark so ful oprema

1.999 €
Општи информации
Наслов
Chevrolet Spark so ful oprema
Број на оглас
188895
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
19.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Spark socuvan so ful oprema .prva boja.gumi dobri.reg.cela godina
Технички податоци
Марка
Chevrolet
Модел
Spark
Произведено
2008
Километража
45.000 km
Гориво
Бензин
Силина
52 KS
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црвена
Број на врати
4/5
Каросерија
Мало градско возило
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 159

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind