Chrysler Crossfire-Cabrio

12.999 €
Општи информации
Наслов
Chrysler Crossfire-Cabrio
Број на оглас
924781
Општина
Гостивар
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
08.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava chrysler crossfire cabrio mk tabli
Godina 2006
100 iljadi km so servisna knishka
Kolava e top sostojba kako nova
Cabrioto se otvara na dugme
Full oprema
Koza
Greaci na sedista
Mozna zamena za pomala kola ili motor so vasa doplata
Za kesh ima popust
Технички податоци
Марка
Chrysler
Модел
Crossfire
Произведено
2006
Километража
100.000 km
Боја
Сива
Број на врати
2/3
Каросерија
Кабриолет
Опрема
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 107

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind