Citroen Ax 1.5 diesel

1.300 €
Општи информации
Наслов
Citroen Ax 1.5 diesel
Број на оглас
169406
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
15.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Kolata e kupena vo Makedonija i e so realna kilometraza,domakinski odrzuvana.
Vo odlicna sostojba, kako nova e,bez grebnatini.
-Ima novi gumi so lieni bandazi
Samo za seriozni kupuvaci.!
Технички податоци
Марка
Citroen
Модел
AX
Произведено
1995
Километража
200.000 km
Гориво
Дизел
Силина
57 KS
Зафатнина
1.500 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црна
Број на врати
4/5
Каросерија
Мало градско возило
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 58

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind