Citroen Berlingo 1.9dizel

2.700 €
Општи информации
Наслов
Citroen Berlingo 1.9dizel
Број на оглас
557218
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
01.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
citroen berlingo 1.9d dizel neuvezeno kupeno od citroen skopje so realni km so full oprema; klima,servo volan,stranicna siber vrata,elektriki na stakla i retrovizori,air bag vozdusni pernicinja,centralno dalecinsko zaklucuvanje,vo odlicna sostojb bez dopolnitelni vlozuvanja napraven servis so faktura vo citroen tel;077600691
Технички податоци
Марка
Citroen
Модел
Berlingo
Произведено
2005
Километража
170.000 km
Гориво
Дизел
Силина
82 KS
Зафатнина
1.900 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Каросерија
Моноволумен
Опрема
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 128

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind