Citroen C2 HDI 1.4 2006 god

3.100 €
Општи информации
Наслов
Citroen C2 HDI 1.4 2006 god
Број на оглас
678226
Општина
Скопје
-
Чаир
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
01.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
se prodava citroen C2 /1.4 HDI 2006 so registracija do januari 2020
Технички податоци
Марка
Citroen
Модел
C2
Произведено
2006
Гориво
Дизел
Зафатнина
1.400 cm3
Менувач
Рачен
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 104

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind