CITROEN C3 1.4 HDI

3.200 €
Општи информации
Наслов
CITROEN C3 1.4 HDI
Број на оглас
978467
Општина
Делчево
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
01.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
CITROEN C 3. 1.4 HDI. 50 KW. VO ODLICNA SOSTOJBA SO NAJ VISOKO NIVO NA OPREMA.
MNOGU EKONOMICNO.POTROSUVACKA OD OKOLU 4 LITRI NAFTA NA 100 KM.
REGISTRIRANO CELA GODINA I NAPRAVEN SERVIS BES NIKAKVI DOPOLNITELNI VLOZUVANJA PO NEGO SAMO PALI-VOZI
Технички податоци
Марка
Citroen
Модел
C3
Произведено
2007
Километража
190.000 km
Гориво
Дизел
Силина
68 KS
Зафатнина
1.400 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сина
Број на врати
4/5
Каросерија
Мало градско возило
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 128

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind