CITROEN C3 AUTOMATIK EXCLUSIVE 1.4 BENZIN 2005 GOD

3.200 €
Општи информации
Наслов
CITROEN C3 AUTOMATIK EXCLUSIVE 1.4 BENZIN 2005 GOD
Број на оглас
384957
Општина
Скопје
-
Гази Баба
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
23.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
MMS AVTOMOBILI RASPOLAGA SO POGOLEM IZBOR NA VOZILA
POSETETE NE NA NASATA FACEBOOK STRANA "MMS AVTOMOBILI "
TEL.072267089
Технички податоци
Марка
Citroen
Модел
C3
Произведено
2005
Километража
151.000 km
Гориво
Бензин
Силина
65 KW
Зафатнина
1.400 cm3
Менувач
Автоматски
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сина
Број на врати
4/5
Каросерија
Мало градско возило
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 210

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind