Citroen C5 2.0 HDI 2005 godina

3.750 €
Општи информации
Наслов
Citroen C5 2.0 HDI 2005 godina
Број на оглас
202594
Општина
Скопје
-
Илинден
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
09.12.2019
Дополнителни информации
Опис:
Citroen C5 2.0 HDI
2005 Godina
Exclusive oprema
Ima:
Tempomat
Dvozonska klima
Senzor za dozhd
Parking senzori napred i pozadi
El. na retrovizori
I ushte dosta oprema...
Технички податоци
Марка
Citroen
Модел
C5
Произведено
2005
Километража
181.500 km
Гориво
Дизел
Силина
100 KW
Зафатнина
2.000 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 533

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind