Citroen C8

3.500 €
Општи информации
Наслов
Citroen C8
Број на оглас
676892
Општина
Прилеп
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
21.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava citroen c8 2.0 benzin plin lovato atestiran namesten pred 1 godina so plinot ima besplaten servis 3 godini. Napraven kompleten servis. Kolata e vo odlicna sostojba . So ful oprema: elektrika na stakla, elektrika na retrovizori, zadni elektricni vrati, dvozonska klima klimatronik, greaci na sedista, radio so cd aux i usb, koza na sedista, senzor za svetla, 7 sedista.
Cena 3 500 evra. Cenata ne e fiksna.
Moze i zamena so vasa doplata.
Технички податоци
Марка
Citroen
Модел
C8
Произведено
2003
Гориво
Бензин/Плин
Силина
101 KW
Зафатнина
2.000 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Темносина (Тегет)
Број на врати
4/5
Каросерија
Хечбек
Опрема
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 112

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind