Citroen ZX benzin 1.8

500 €
Општи информации
Наслов
Citroen ZX benzin 1.8
Број на оглас
992031
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
03.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava citroen zx benzin 1.8 ne reg pali vozi 1995 god za poise info javetese na tel 070793330
Технички податоци
Марка
Citroen
Модел
ZX
Произведено
1995
Гориво
Бензин
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Број на врати
4/5
Каросерија
Хечбек
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 82

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind